Otel Tanıtım

Gelemiş Apart & Hotel Antalya`nın Kaş ilçesine bağlı Patara(Gelemiş) köyü’ nde misafirlerine hizmet vermektedir. Yanyana 3 ayrı bloktan oluşmaktadır. Patara’da Dağ , Doğa ve Deniz’e hakim tek konaklama yeridir. Bütün odalari deniz manzaralidir.
 
Gelemiş Apart  Hotel Patara Sahili’ne hakim bir tepede kurulmuştur. Akşam üzeri güneşin batışını odalarınızdan keyifle izleyebilirsiniz..
 
Tesisimiz bünyesinde bulunan havuzumuzdan patara sahilini izleyerek ve adeta bir botanik bahceyi andiran meyve agaclariyla kapli bahcemizde serinlemek mümkündür.
 
Tecrübeli Aşçı’mızın lezzetli Akdeniz ve Türk mutfağı’nın seçkin lezletlerinden oluşan yemeklerimizi patara kumsalı ve meşhur kum tepeleri manzarasında ayrica restoranimizda bulunan üzüm baglarinin ve zeytin agacinin gölgesinde temmuz ve agustos aylarinin sicakligini hissetmeden, meltem esintisiyle yiyebilirsiniz. Sabahları ise köy ve seckin kahvaltı menümüzle güne merhaba diyeceksiniz.
 
Bir Sit alani olan Patara, muhtesem kumsalına, carettalarına ve tarihi eserlerine zarar gelmemesi amacı ile yakınında hic bir tesis barındrmamaktadır. Yerlesim 2 km sonra başlamaktadır ve denize sıfır hic bir tesis yoktur.
 
Tesisimizin Patara plajına uzaklıgı 2 km’dir. Bizim avantajımız ise dünyaca ünlü Patara kum tepelerine uzaklıgının 800 m olmasıdır. Dileyen misafirlerimizin kum tepesinden de rahatlıkla denize ulaşmaları mümkündür.
 
Diger sehir merkezlerine uzaklıgımız; Kalkan 12 km, Kaş 41 km, Fethiye 70 km’dir. Dalaman havaalanı 110 km, Antalya havaalanı ise 210 km’dir.
 
Bir aile işletmesi olan Gelemiş Apart & Hotel Siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten onur duyar…

« 1 von 3 »