Hakkımızda

Patara Evleri

Bütçenize uygun en iyi odayı seçin.

Patara Evleri, Türkiye'nin en büyük, dünyanin ise ücüncü büyük plajina 5 dakika mesafedeki Gelemiş köyündedir. Otelin peyzajlı bahçelerinde birer adet yetiskin ve cocuk açık yüzme havuzu bulunmaktadir.

Patara Evleri'in tüm dairelerinde uydu TV, tam donanımlı mutfak, en-suite banyo ve deniz manzaralı özel balkon bulunmaktadır.

Tesiste her sabah zengin açık büfe kahvaltı servis etmektedir. Açık ve kapalı yemek alanları bulunan restoran, yerel spesiyaliteler ve yörenin mutfağından yemekler sunmaktadır. Yemek sonrası terasta nargile içerek dinlenebilirsiniz.

Çevredeki kırsal bölge, bisikletle ya da at sırtında keşfedilebilecek patikalarla doludur. Otelde masa tenisi ve bilardo oynayabilir, plajda dalış aktivitelerine katılabilirsiniz. Tesis, plaja ücretsiz servis hizmeti de sunmaktadır.
  • Plaj
  • Restaurant
  • Online Rezervasyon

Aktiviteler

Otelimizde yapabilceğiniz aktiviteler

Yürüme Turları

Yürüyüş turlarımız ekstra ücretlendirilir. Detaylar için lütfen bizimle iletişim formundan yada direk arayarak bilgi isteyiniz.

İletişim

Plaj

2020 yılı Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Patara Yılı olrak ilan edildi. Plaja 1 km uzaklıkta bulunan Patara Antil Kenti tarihte önemli bir yeri olan bir kent.

Snorkeling

Snorkeling ücrete tabi diğer aktivitelerdendir . Lütfen detaylar için arayınız.

İletişim

Binicilik

Binicilik ücrete tabi diğer aktivitelerdendir . Lütfen detaylar için arayınız.

İletişim

Dalıs

Dalış ücrete tabi diğer aktivitelerdendir . Lütfen detaylar için arayınız.

İletişim

Kano

Kano ücrete tabi diğer aktivitelerdendir . Lütfen detaylar için arayınız.

İletişim

M. Tenisi & Dart