Family Villa

Rezervasyon
Giriş
Çıkış
Kişi
Çocuk

Villa Ayrıntıları

Antalya'nın Kaş'ın Patara mevkisinde kalabalık arkadaş grupları ya da geniş aileler için uygun olan villalarımız, 4 yatak odası ile 8 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Merkeze Yakın villalar ve jakuzili villalar kategorisindeki villalarımızın geniş bir havuz terası alanı bulunmaktadır. Denize ve merkeze arabayla 5 dk mesafede yer alan villamızda huzur dolu bir tatil sizleri bekliyor.

Size özel bir villada tatil fırsatı sunan villalarımızın, denize uzaklığı yaklaşık 2,5 km.’dir.

Doğa içerisinde yer alan villalarımızın tamamı böcek, sinek, kelebek, haşereler vb. için düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarda, merkezde yer alan villalara nazaran böcek, sinek, kelebek, haşereler vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not sadece bu villa ile ilgili değildir. Doğa içerisinde konuma sahip olan tüm villaların bilgilerinde yazılmaktadır. Coğrafi yapısı bakımında dağlık bir alana sahip olan bölgemizdeki (Kalkan ve çevre köyleri) villalarımız genel olarak yamaç üzerine kuruludur. Bu nedenle villalarımıza giderken yokuş yukarı çıkılmaktadır. Bu not sadece bu villa ile ilgili değildir. Tüm villalarımızda yazmaktadır.

Not: Villalarımızın en üst katında Family Apartlar yer almaktadır. Havuz sadece villalara aittir, Apartlarda konaklayan misafirler bu havuzu kullanamazlar. Onlar için extra ortak havuzumuz mevcuttur.

Not: Villalarda 5 gece altında ki konaklamalarda ekstra 450 TL temizlik üreti talep edilmektedir.

Özellikler

  • TV LCD

  • Kahvaltı

  • Otopark

  • wi-fi

  • Banyo

Genel özellikler

Maks: 8 Kişi
M² : 140
Manzara : Deniz
Oda Servisi :
Teras : Balkon, Bahçe
Transfer :
Klima :
Banyo Malzemeleri :